ТОВ «Полихим-пласт» Херсонська обл, Олешки, Україна

Про нас

О нас

Компанія «Полихим-пласт» виробляє поліетиленову плівку на сучасному обладнанні з використанням новітніх рецептур і технологій, адаптованих під Український ринок. Продуктивність наших потужностей понад 200 000 тонн в місяць плівок різного типу та 100 000 тонн поліетиленових труб різних діаметрів від 16 до 160 мм.  

Наша продукція широко застосовується в сільському господарстві, промисловому виробництві, будівництві, побутовій сфері. Плівки служать якісним захистом для харчових продуктів, матеріалів, обладнання та іншої промислової продукції, в якості групового пакування,  палетування продукції, для мульчування ґрунтів, накриття теплиць та інших цілей.  

Причиною використання поліетиленових плівок для пакування є наявність комплексу характеристик: висока міцність, еластичність, водобар’єрність, прозорість. Поліетиленову плівку можна виготовити у будь-який колір, за допомогою спеціального полімерного барвника (суперконцентрату) за бажанням замовника.  

Чому саме ми?

  • Понад 20 років на ринку;
  • Широке регіональне покриття;
  • Використання високоякісної сировини;
  • Гарантія якості продукції;
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • Розробка та адаптація рецептур під кожне побажання клієнта;
  • Перед замовленням надаємо зразки плівки.

Для замовлення  поліетиленової плівки, або інших виробів зі складу, Вам слід звернутися в офіс нашої компанії або зробити телефонний дзвінок, тоді ми зможемо домовитися про Ваш візит в зручний для Вас час. Наші фахівці детально проконсультують Вас з усіх питань і допоможуть зробити замовлення.  

Налагоджена логістика дозволяє нам оперативно доставляти нашу продукцію по всій території України.  

Производство полимеров
Завод полимерных изделий Полихим - Пласт
ООО Полихим-Пласт
Производство полимерных материалов Цюрупинск

документи компанії

наші партнери